Home  |  Patients  |  Physicians  |  In the News  |  Hours/Location  |  Contact
        Bio-Identical Hormones
             Hormones for Women
             Hormones for Men
             Hormone Drug Info
      • Erectile Dysfunction
             Tri-Mix
      • HCG Weight Loss
      • NasoNeb & Sinus Meds
      • Pain Management
      • LDN, MS & Autoimmune
      • Sterile Clean Room
      • Veterinary Compounding

        Compounding
             Drug Shortages
             Safety
             FAQs
             AMA Recognition
             Legal Information
             Hospitals
             Insurance Services
             Shipping
             Patients
             Physicians
        Nutritional Products
             Product Review Process
             Synergy Blends
        Veterinary Products
             Drug Shortages
             Compounds
             Supplements
      
        What is the Rose Garden
        Compression Hosiery
        Bras & Camisoles
        Prosthetics
        Wigs
        Swim Suits
        Hats & Turbans
        Lymphedema Garments

       Medicare,Medicaid,Insurance
     • Rental, Repair, Sales
     • NasoNeb & Sinus Meds
     Breast Pumps & Nursing
     • Product List

        Product List
        Product Review Process
        Synergy Blends
        Veterinary Products
        •  Compounds
        •  Supplements

        PCAB Accreditation
        Legal Information
        Museum
        Classroom
      • Staff Members
        History of Mark Drugs
        Careers

Content 7

 

HCG Weightloss FAQs

English | Español | Polska     Weight Loss | FAQs | PDF Info Sheet | Supplements

FAQs

1. Co to jest HCG?
2. Ponieważ jest to hormon ciąży, to działa również dla mężczyzn?
Jeśli tak, to jest bezpieczne dla ludzi do oddawania hormonu ciążowego w ich ciała?
3. Jakie są pozytywne skutki HCG?
4. Jakie są skutki uboczne, czasem w trakcie uczestnictwa HCG jest obecny w organizmie?
5. Co homeopatycznych HCG?
6. Jak dokładnie HCG pozwala schudnąć?
7. Dlaczego na 500 kalorii w diecie (VLCD bardzo niskokalorycznej diety)?
8. Oczywiście jest na diecie niskokalorycznej 500 będzie pomóc schudnąć.
Jak to jest protokół HCG różni się od innych diet tam?
9. Co będę jadł na ten protokół?
Do I have to buy your diet food? Czy muszę kupić żywność diety?
10. Którzy stworzyli ten protokół? Czy to jest bezpieczne?
11. Jak działa ten program w porównaniu do innych? (Stan na listopad 2008)

1. Co to jest HCG?
HCG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) jest hormonem naturalnie produkowany w dużej ilości w czasie ciąży. HCG jest stosowany w leczeniu niepłodności zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Dr ATW Simeons, że małe dawki HCG regularne spowodowane uwolnić organizm nieprawidłowe tłuszczu w połączeniu z konkretnym 500 kalorii dietę. Szczegóły podano w funtach dr Simeons rękopis i cale: Nowe podejście do otyłości. Tym diecie niskokalorycznej jest wygodne i zalecane z HCG. Większość uczestników nie są głodni i mają mnóstwo energii.
Top of page

2. Ponieważ jest to hormon ciąży, to działa również dla mężczyzn? Jeśli tak, to jest bezpieczne dla ludzi do oddawania hormonu ciążowego w ich ciała?
Tak! Protokołu HCG jest bezpieczny dla ludzi, a nawet działa szybciej w przypadku mężczyzn. Nic dziwnego że, prawa kobiet? Podczas gdy kobiety zazwyczaj traci 0,5 lb - 1lb. dziennie, mężczyźni zazwyczaj traci 0,75 funtów - 1,5 funta dziennie. Ponownie, HCG jest przewidziany dla mężczyzn pewnych dolegliwości, więc to ludzie nie tylko z używania HCG.
Top of page

3. Jakie są pozytywne skutki HCG?
Oprócz szybszej utraty wagi ciała i zmiana kształtu, wielu naszych klientów raportu:
• lepiej, sen
• obniżają poziom cholesterolu i ciśnienie krwi, a na HCG, a czasami nadal po
• zmniejszenie dawki insuliny lub innych leków wymagane podczas protokołu
• wyższy poziom energii bez lub edgy nerwowość
• ogólne poczucie dobrobytu
Top of page

4. Jakie są skutki uboczne, czasem w trakcie uczestnictwa HCG jest obecny w organizmie?
Natomiast na protokole Pacjenci kilka z nich:
• ból głowy w pierwszych dniach protokołu (który można rozwiązać za pomocą aspiryny, itp.)
• skurcze nogi (które mogą być złagodzone, jeśli podane do laski uwagę)
• niewielkie przejściowe przerzedzone włosy (to samo zjawisko, które występuje po urodzeniu dziecka lub nadmiar metody odchudzania)
• bardzo rzadko, czułość piersi
Top of page

5. Co homeopatycznych HCG?
Homeopatycznych HCG jest w płynie i jest podejmowana przez krople podjęzykowo (pod językiem). Produkowany jest w USA przez FDA homeopatycznych producenta.
Top of page

6. Jak dokładnie HCG pozwala schudnąć?
HCG pozwala Twojemu organizmowi dopasować się do Twojego ciała nieprawidłowe depozytów tłuszczu (barki, ramiona, biodra, uda, pośladki i talia). U otyłych klientów, tych lokat nie są zwykle dostępne dla ciała spożycie tłuszczów. To jest powód, dlaczego nie ma znaczenia, ile ćwiczeń i niektórzy ludzie się z głodu, wciąż duży tyłek. Obecnie HCG w organizmie pozwala te nieprawidłowe złogi tłuszczu należy wykorzystać, wydając nieprawidłowe tłuszczu do krwi i poza ciałem. To wydanie jest również, dlaczego tłuszczu klientów, biorąc HCG nie są głodne. HCG faktycznie publikacje 1500-4000 kalorii dziennie do krwiobiegu. Jest to jedyny powód, dla którego jest to dobrze być na 500 kalorii w diecie. HCG bez puszczania nieprawidłowe tłuszczu, a więc tysiące kalorii do krwiobiegu, klient będzie głodu i powinien być skierowany nadmiar niedoborów żywieniowych.
Top of page

7. Dlaczego na 500 kalorii w diecie (VLCD bardzo niskokalorycznej diety)?
Jesteś na VLCD (bardzo niskokalorycznej diety) 500 kalorii, ponieważ, gdy jesteś na HCG, twoje ciało jest zwolnienie 1500-4000 kalorii pochodzących z tłuszczu na zaburzenia krwioobiegu każdego dnia. Tak, z tych 500 kalorii spożywają plus 1500-4000 kalorii są dopuszczane do systemu, to są rzeczywiście coraz korzyść (500 + 1500-4000) = 2000-4500 kalorii dziennie.
Top of page

8. Oczywiście jest na diecie niskokalorycznej 500 będzie pomóc schudnąć. Jak to jest protokół HCG różni się od innych diet tam?
Dr Simeons, lekarz, który opracował HCG Weight Loss Cure protokołu, powiedział: "Kiedy otyłych pacjentów stara się zmniejszyć o głodujących się będzie po raz pierwszy stracił normalny tłuszczu. Gdy te zostaną wyczerpane, zaczyna spalić tłuszcz strukturalnych, a tylko w ostateczności będzie plon jego ciało nieprawidłowe zastrzega, że w tym czasie pacjent zwykle czuje się tak słaby i głodny, że dieta jest opuszczony. To tylko z tego powodu, że skarżą się, że u pacjentów otyłych, gdy dieta tracą źle tłuszczu. Czują się głodny i zmęczony, a ich twarz staje się wyciągnąć i wychudzony, ale ich brzuch, biodra, uda i ramiona wykazują niewielką poprawę. Tłuszczu przybywają do cierpię na pobyt i tłuszczu potrzebne na pokrycie kości staje się coraz mniej. Skóry zmarszczki i wyglądają stare i nieszczęśliwy. I to jest jeden z najbardziej frustrujące i przygnębiających doświadczeń człowiek może mieć. "Aby dokonać zmiany Dr Simeons: HCG pozwala Twojemu organizmowi dopasować się do Twojego ciała nieprawidłowe depozytów tłuszczu (ramiona, ramiona, biodra, uda, pośladki i talia). U otyłych klientów, tych lokat nie są zwykle dostępne dla ciała, aż dana osoba przeszła zarówno zwykłe, jak opisano powyżej tłuszczu i strukturalnych tłuszczu. To jest powód, dlaczego nie ma znaczenia, ile ćwiczeń i niektórzy ludzie się z głodu, nadal mają, na przykład, duży tyłek.

HCG w połączeniu z bardzo niskiej kaloryczności diety pozwala te nieprawidłowe złogi tłuszczu należy wykorzystać do wydany do krwiobiegu i wykorzystywane przez organizm podobnie jak kobiety w ciąży, która jest nudny przez kilka tygodni w czasie, zazwyczaj jest stosunkowo zdrowy i jest dodatkowo może urodzić zdrowe dziecko. To wydanie tłuszczu / kalorii do krwi jest również dlaczego klientów, biorąc HCG z reguły nie są głodni i mają zazwyczaj dużo energii. HCG faktycznie publikacje 1500-4000 kalorii dziennie do krwiobiegu. Jest to jedyny powód, dla którego jest to dobrze być na 500 kalorii w diecie. HCG bez puszczania nieprawidłowe tłuszczu, a więc dużo kalorie do krwiobiegu, klient będzie wyglądała mizerny, jest głodny, i powinien być skierowany nadmiar niedoborów żywieniowych. Większość diet rozpoczyna się utrata masy ciała powodując zmniejszenie się strukturalny tłuszczu (tłuszcz, że poduszki swoje organy, które ) i zwykły tłuszczu. HCG. Są one jednak wolno mieć wpływ na nieprawidłowe tłuszczu, które jest przechowywane w nieprawidłowych depozytów tłuszczu (barki, ramiona, biodra, uda, pośladki i talia), które zdają się mieć tylko jeden skuteczny klucz do ich otwarcia: Poza pozyskiwanych depozytów nieprawidłowych tłuszczu, HCG proponuje także wpływa na podwzgórze i metabolizmu podstawowego. Protokół ten detox i daje całą resztę system przed atakiem żywności i napojów, zezwalając jedynie niewielką ilość przedmiotów stosunkowo zdrowe mają być przetwarzane w swoje ciało i podwzgórza. Niektórzy eksperci uważają ten detox pozwala swoim podwzgórza, aby usunąć się chemikaliów gromadzeniu się, że może to być spowodowane utrata masy ciała i przywraca naturalne funkcjonowanie i uwalnianie hormonów podwzgórza.
Top of page

9. Co będę jadł na ten protokół? Do I have to buy your diet food? Czy muszę kupić żywność diety?
Będziesz jeść świeżej żywności, że kupujesz od sklepu spożywczego. Jest bardzo szczegółowy wykaz środków spożywczych, można mieć natomiast na protokole w Simeons "Dr rękopis i idziemy nad nim w informacyjnych video (który może zarówno znaleźć na naszej stronie internetowej). Nie ma programu do żywności lub specjalnych żywności diety możemy wymagać od nas zakupu.
Top of page

10. Którzy stworzyli ten protokół? Czy to jest bezpieczne?
Dr ATW Simeons opracowany protokół HCG we Włoszech w 1950 roku. Zajmował się badaniem otyłości 40 lat i na specjalnie do tego protokołu o 20 lat. Pomagał niezliczonych chorych w jego klinice. Pacjenci wydają tysiące dolarów, aby przejść do jego kliniki we Włoszech, na czas trwania ich studiów, otrzymują dotacje każdego dnia, i być monitorowane przez dr Simeons. Dzięki nowoczesnej medycynie, teraz mamy wiele opcji, które pozwalają HCG klientów do podawania własnych HCG dobę. Both we and Dr. Simeons have found the protocol to be extremely safe and effective. Zarówno my, jak i dr Simeons znalazłem protokołu za bardzo bezpieczne i skuteczne. Mamy setki klientów korzystających z protokołu z wielką utrata masy ciała i znacznej poprawy ogólnego stanu zdrowia. Należy pamiętać, jest to ten sam hormon produkowany naturalnie w organizmie kobiety ciężarnej. Jest również często stosowany w leczeniu niepłodności zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dodatkowo, w obu tych sytuacjach, obecny HCG / podawany jest znacznie wyższa niż kwota podawana do utraty wagi w HCG waga strata leczyć protokołu. Wystarczy, aby umieścić go w perspektywie, dr Simeons poinformować każdego pacjenta na protokole HCG do podawania HCG 125 jednostek dziennie dla maksymalnie 40 dni. Jednak w czasie ciąży, kobieta może produkować do 1.000.000 sztuk dziennie.
Top of page

11. Jak działa ten program w porównaniu do innych? (Stan na listopad 2008)

 Program
 Odchudzania

 Kurs straty
 na tydzień

 Spożywczym, pod warunkiem

 Czas  potrzebny  do  stracenia  20 kg.

 Kosztów  stracić
 20 kg.

 Weight
 Watchers

 1 - 2 lbs
 1 - 2 kg

 Żaden

 12 tygodni

 120
 dolarów

 Medifast

 2 - 5 lbs
 2 - 5 kg

 Niektóre, ale musi jeszcze zakup
 mięsa i warzyw

 5
 tygodni

 120
 dolaró

 Nutri System

 1 - 2.5 lbs
 1 - 2,5 kg

 Niektóre, ale musi jeszcze nabyć
 owoce, warzywa i nabiał

 12
 tygodni

 882
 dolarów

 Jenny Craig

 1 - 2 lbs
 1 - 2 kg

 Niektóre, ale musi jeszcze nabyć
 owoce, warzywa i nabiał

 12
 tygodni

 1.370
 dolarów

 Spray do
 nosa HCG

 Kobiet
 3,5 - 5 kg

 Żaden

 5 tygodni

 Mniej niż
 $200

 Spray do
 nosa HCG

 Mężczyzn
 5 - 7 kg

 Żaden

 5 tygodni  lub mniej

 Mniej niż  $200

Top of page

  
Home | Contact | Roselle (630) 529-3400 | Deerfield (877) 419-9898 | Careers | Sitemap